Reference

ASN > Reference

Reference

Modul pro zpomalování vysokozdvižných vozíků

Pro společnost ALIS Tech jsme vyvinuli relé modul pro zpomalování vysokozdvižných vozíků. Náš modul je jednou z komponent celého systému ALIS Tech, který vytváří IQRF zóny v průmyslovém prostředí. Systém se využívá například u vysokozdvižných vozíků, kterým pomáhá v bezpečném pohybu po průmyslových halách.

LED regulace osvětlení

Pro společnost ultimate3D technology jsme vyvinuli zařízení na regulaci LED osvětlení. Společnost ho využívá na osvětlení výrobní haly, kde provádí vakuové lití. Zařízení na regulaci osvětlení zajišťuje automatické ovládání svítivosti samostatných LED žárovek.  Osvětlení a jeho barevnost můžete ovládat ze svého mobilního telefonu pomocí aplikace. Zařízení funguje na základě technologie Wi-Fi. Neustále zaznamenává veškerá data o jeho využívání a zasílá je do cloudu.

Kontrola chlazení na dálku

Pro společnost UnicornCollege vyvíjíme prototypy, díky kterým se jejich studenti mohou učit pomocí reálných projektů. Jedná se například o náš Freezer. Zařízení kontroluje chladící a mrazicí boxy nebo místnosti. Je schopné rozpoznat jakoukoli poruchu zařízení. Včas upozorní majitele na vzniklý problém a tak zamezí zkažení potravin. Freezer funguje pomocí čidel, která detekují teplotu a otevření nebo zavření dveří. Data ze sledování zaznamenává a ukládá do cloudu. Freezer funguje na základě technologie Wi-Fi a napájí se pomocí USB.

Meteostanice na dálku

Meteostanice zaznamenává údaje o počasí podle zvolené lokality. Základem jejího fungování je technologie Sigfox. Meteostanice sbírá data o počasí pomocí několika čidel. Čidla zjišťují informace o teplotě, tlaku, vlhkosti, intenzitě světla, prašnosti, výskytu CO2 a pravidelně je zasílají do cloudu. Stanice je nabíjena baterií, podle frekvence odesílání dat může mít výdrž až několik let. Data o počasí v cloudu jsou přístupná 24 hodin denně.

Dálkový odečet elektroměrů

Zařízení na odečet z elektroměru průběžně zaznamenává spotřebu elektrické energie. Funguje na principu snímání pulzního výstupu. Můžete tak sledovat svůj elektroměr na dálku a mít pod kontrolou spotřebu energie. Zařízení nemusíte na elektroměr napojovat, můžete ho jen přiložit. Data o spotřebě ukládá do cloudu pomocí sítě Sigfox.