Hledáme kolegu!

Do našeho brněnského týmu hledáme kolegu, který s námi bude spolupracovat na vývoji mikroelektroniky.

Hledáme člověka, který je týmový hráč a zároveň dokáže být samostatný. Požadujeme zápal pro věc a chuť se realizovat, učit a růst. Pozice jsou vhodné i pro absolventy VŠ.

Jsme česká firma sídlící v Brně u fakulty elektrotechniky VUT na ulici U Vodárny.
Děláme product development v oblasti mikroelektroniky a souvisejících mobilních a cloudových aplikací pro vybrané zákazníky. Dnes jsou po celém světě desítky tisíc zařízení, které jsme pro zákazníky v ASN Plus postavili. Například řídící jednotka pro airsoftový sport nebo golfový vozík.

HW vývojář

Jaká je náplň práce?

  • návrh elektronických modulů a desek plošných spojů (návrh schémat, layoutů desek, data pro výrobu)
  • ruční osazování a rework desek plošných spojů (užití šablony pájecí pasty, užití pece pro reflow, ruční osazování)
  • komunikace s dodavateli (součástky, dps, osazení atd.)
  • spolupráce s kolegy (delegování vývoje firmware atd.)
  • komunikace se zákazníky (ujasňování požadavků a komplikací)

Co od tebe očekáváme?

  • zkušenosti s návrhem DPS
  • komunikační schopnosti
  • samostatnost
  • schopnost dotahovat práci do konce
  • pracovitost, kladný vztah k práci (jsme flexibilní a vstřícní, ale bez systematického přístupu to nejde)
  • nebát se učit a řešit nové výzvy
  • zájem o mikroelektroniku a digitální technologie obecně
  • angličtina na komunikativní úrovni

Co nás na tobě zaujme?

  • zkušenosti s altium designer
  • organizační a komunikační zkušenosti

FW vývojář

  • vývoj firmware pro mikrokontroléry
  • práce na IoT zařízeních a komunikaci s Cloudovými službami
  • podílení se na vývoji stávajících projektů z různých oblastí (GPS Lokátory, řídící jednotky do autobusů, telemetrická zařízení, elektrické golfové vozíky)

  • zkušenosti s programování v C, C++, C#
  • samostatnost, týmové pojetí práce a dobrou komunikaci
  • přesah do porozumění schémat DPS a ladících nástrojů výhodou!

Co nabízíme?

  • práci na zajímavých projektech ve skvělé lokalitě v Brně
  • flexibilní pracovní dobu, neformální pracovní prostředí
  • mladý kolektiv s týmovým duchem a růst podporující prostředí
  • možnost podílet se na směru celé firmy
  • motivační odměňování a rychlý kariérní růst
  • možnost využít firemního právníka
  • pomoc při řešení výzev v osobním životě, jako je bydlení atd.

O nás

Naše kanceláře, kuchyňka a zasedací místnosti jsou moderní a nabízí příjemné pracovní prostředí.
K dispozici je parkoviště a služby recepce.

Společně s našimi zákazníky pracujeme v týmovém duchu. Víme, že firmu a pracovní prostředí tvoří lidé, a proto se zaměřujeme na osobní rozvoj technických, sociálních i emočních dovedností každého člena týmu. Každý, kdo u nás pracuje cítí svůj osobní růst významněji, než je běžné. Je to díky tomu, že jsme malá firma a člověk tak pochopí více souvislostí a více se podílí na směřování a chodu firmy. Jestli chceš vyvíjet skvělé produkty, budovat s námi příjemnou pracovní atmosféru a u toho se stát schopnější,
jsi na správném místě.