Vyvíjíme elektroniku, firmware i mechanické díly.

Ať už navrhujete zcela nové zařízení či produkt a potřebujete zajistit vývoj od A až do Z nebo potřebujete pomoci jen s jednou oblastí vývoje například s firmware nebo návrhem plošného spoje, můžete se na nás obrátit.

Stoprocentní
úspěšnost
projektů

Stoprocentní
úspěšnost
projektů

Profesionalita

Profesionalita

Efektivní
vývoj

Efektivní
vývoj

Rychlost
a flexibilita

Rychlost
a flexibilita

Dodržování
termínů

Dodržování
termínů

Naše služby

Naše služby

Vymýšlet funkční spolehlivý a rentabilní software, elektroniku, automatizované procesy či stroje je to, čemu se rádi věnujeme a co nám dělá radost.

Chci vědět více
Naše služby

Reference

“Společnost ASN Plus dokázala v krátkém čase zcela přepracovat design elektroniky včetně firmware a to vše za dodržení termínu a rozpočtu. Jejich řešení úspěšně vyřešilo bolavá místa, kvůli kterým jsem se rozhodl pro inovaci produktu. Vzhledem k přístupu a kvalitě dodávaných výstupů budeme rádi se společností ASN Plus dále spolupracovat nejen na tomto projektu.”

Ing. Karel Kotera

Jednatel

,,Řešení vyvinutá ve spolupráci se společností ASN Plus prokazatelně snižují míru úrazovosti ve výrobních podnicích.” 

Ing. Antonín Michl

COO

,,S ASN Plus dlouhodobě a úspěšně spolupracujeme na vývoji prototypů pro internet věcí.”

Ing. Marek Beránek, Ph.D.

Ředitel

,,Dlouho jsme hledali partnera, který nám bude schopen pomáhat navrhovat optimálnější řešení procesů pomocí technologií včetně jejich realizace. Tímto partnerem se pro nás stala společnost  ASN Plus.”

Jakub Janisch

PLC specialist

“ASN Plus s.r.o. je pro nás strategický partner v oblasti vývoje mikroelektroniky a firmwaru. Díky know-how v oblasti vývoje, transparentní a efektivní spolupráci dokázali vyřešit všechny překážky a pomohli nám získat včas významné postavení na trhu a ušetřit náklady ušlých zisků z prodeje za celý rok.”

Ing. Filip Němec

CEO